Dřevěná podlaha na Kladně

Dřevěné podlahy se vyrábějí z parket, prken a desek.

Výhody dřevěné podlahy:
■ Vysoká odolnost proti mechanickému opotřebení povrchu
■ Přírodní materiál
■ Snadná provozní údržba

V naprosté většině případů stačí podlahu zbrousit a opět nalakovat. Tato úprava může obrat tloušťce vlysů asi milimetr a je vhodné ji provádět jednou za deset až dvacet let.

 Naše nástroje:
stroj2 stroj1

Renovace dřevěných podlah

Výběr úpravy je na vás: První možností je ošetření třemi vrstvami akrylátového laku, anebo použití olejového vosku. Že nevíte co se pro vaší podlahu hodí více? Lak je odolnější proti vodě a vosk zase podtrhne vzhled přírodního dřeva. Ošetření probíhá podobně, pouze u olejovaných parket je důležité jednou za čas obnovit vrchní ochrannou vrstvu speciálním přípravkem, která se dá koupit v jakémkoliv hobby obchodu.

Dřevěnou podlahu Vám rádi opravíme. Dřevěná podlaha je něco co dodá Vašemu domovu na přírodní kráse a šarmu, rozhodně se tohoto luxusu nevzdávejte. Za rozumnou cenu můžete zachovat svojí podlahu bez nutnosti náhrady nevzhledným kobercem, nebo plovoucí podlahou. Stačí nás pozvat na nezávaznou konzultaci.

Samozřejmostí je že spáry mezi starými parketami zatmelíme. A tím zakryjeme ošklivé a nevzhledné škvíry, které vznikly průběhem let, kde dřevo měnilo rozměry.

Dřevěná podlaha patří mezi to nejlepší, co si můžete dopřát. Kvalitní dřevěná podlaha vydrží po generace a investice do ní je určitě rozumným řešením. Umíme položit nejen novou dřevěnou podlahu, ale i opravit zdánlivě “neopravitelné” dřevěné staré podlahy. Věřte, že se vyplatí nás pozvat na nezávaznou konzultaci.

Dřevěnou podlahu na Kladně vám rychle a kvalitně za rozumnou cenu dodá zkušený podlahář Jaroslav Bernhard.

Chcete-li mít váš podlahový projekt profesionálně připravený, jděte za profesionálem.

Chcete-li mít váš podlahový projekt profesionálně připravený, jděte za profesionálem!

MÁM ZÁJEM O CENOVOU NABÍDKU